Osval kompānijas garantijas

garantijaVisai produkcijai un mūsu meistaru darbam mēs dodam 25 mēnešu garantiju. Vairāk kā divus gadus mēs rūpēsimies, lai Tev ar mūsu produktiem būtu tikai prieka brīži.

Ja nu gadījumā būs kādi bojājumi, vai neprecizitātes, kas radušās ražotāja vainas dēļ, vai tādēļ, ka meistars neprecīzi nomērījis vai uzstādījis, tad mēs izlabosim vai arī uztaisīsim Tev jaunas žalūzijas bez kādām garām pārrunām un jautājumiem. Mēs maksāsim gan par rezerves da|ām, gan meistara darbu, gan viņa ceļa naudu.

Mūsu kompānija lielu uzmanību velta produkta un pakalpojumu kvalitātes jautājumiem, tāpēc Tu varēsi būt pilnīgi drošs, ka mēs darīsim visu, lai žalūzijas un aizskari kalpotu ilgus gadus, un Tu ar savu izvēli būtu apmierināts.

Ja nu gadījumā žalūzijas būs sabojājušās nevērīgas attieksmes rezultātā vai svešķermeņu iekļūšanas dēļ (būvgruži, tauki, lakas, cementa java u.c.), vai arī saviem spēkiem būsiet uzstādījuši vai remontējuši, tad atbildība būs jānes pašiem. Bet mēs būsim vienmēr laipni izpalīdzēt un uztaisīt tādas pašas vai vēl labākas jaunas žalūzijas, un noteikti pa vislabāko cenu.

Vēl ir tāda interesanta lieta, ka koka žalūzijas tiek izgatavotas no dabīga koka, kam ir iespējami dažādas krāsu nokrāsas un dabīgā koka faktūras. Rullo žalūzijām no koka un bambusa var gadīties spraugas vai nelīdzens materiāls. Tas ir koka un dabas  skaistums, un par to pretenzijas netiek pieņemtas.

Tava Osvala komanda

P.S. Mēs strādājam, lai Tu justos labi.


natural1 Natural – 501/ 251
american-walnut American walnut – 504/254


maple1 Maple – 502/ 252
red-mahogany1 Red mahagony – 505/255


golden-oak1 Golden oak – 503/ 253
walnut1 Walnut – 504d/ 254d


×

    ×